Liturgia Słowa

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Parafia pw. Św. Wojciecha biskupa i męczennika w Trzcielu

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.09.2021r.

Dziś trzecia niedziela miesiąca. Jak zapowiadaliśmy Członkowie Parafialnego Caritas i Stowarzyszenia Miłosierdzia po mszach św. będą zbierać do puszek ofiary na pomoc najbardziej ubogim i potrzebującym naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary!

•   Przypominamy, że powróciliśmy do odprawiania porannych mszy św. w poniedziałki, środy i piątki o godz. 7.00 rano oraz w każdą sobotę
o godz. 8.00.
Można już więc zamawiać intencje na te dodatkowe msze, ponieważ do końca roku zajęte są wszystkie wieczorne i niedzielne intencje. Licząc na Waszą odpowiedzialność zapraszamy do wspólnej modlitwy!!!

•   W tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:

- we środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45

- we czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy po mszy św. wieczornej do godz. 19.00

- w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.45

•  W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy we wtorek Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. To dzień imienin ks. Mateusza Stopy. Czcigodnego Solenizanta polecam Waszym modlitwą i zapraszam na msze św. we wtorek o godz. 18.00.

•   W przyszłą niedzielę, 26.09 po mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się zebranie dzieci i rodziców, którzy w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I Spowiedzi i Komunii. św.

•    Tradycyjnie polecamy prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.

•    W minionym tygodniu do wieczności odeszli + Zygmunt Szawerda i + Andrzej Figaj. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…