Liturgia Słowa

Parafia pw. Św. Wojciecha Bp Męczennika w Trzcielu

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

(22-11-2020)·

• Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych odprawiać będziemy do piątku włącznie.
  • W piątek – święto NMP Niepokalanej od Cudownego Medalika.
  • W sobotę – wspomnienie św. Katarzyny Laboure, której to Matka Boża objawiła Cudowny Medalik.
  • Za tydzień – pierwsza Niedziela Adwentu.
  • Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego. (Niedziela: Aborcja a opętanie; Nieudany atak – Watykański raport - Jan Paweł II został oszukany; Gość Niedzielny: Pytania o miłość. Bywa, że miłość boli. Ale na końcu czasów Chrystus zapyta właśnie o nią.; Czy mamy szczepionkę na COVID-19?; Pomoc dla niepełnosprawnych – czy potrzebne są zmiany?)
  • Intencje zbiorowe…
  • Dziś za publiczne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi można dostąpić przywileju odpustu zupełnego. Warunkami zyskania odpustu są: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencjach Ojca św. Odmówmy teraz wspólnie ten akt.