Liturgia Słowa

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Parafia pw. Św. Wojciecha Bp Męczennika w Trzcielu

Kolejny sukces Con Animy na Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2015

 

II miejsce dla Con Animy na XI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej

 

Zespół Con Anima, składajacy się z gimnazjalistów i absolwentów naszej szkoły, wziął  21 listopada 2015r. po raz pierwszy  udział w Ogólnopolskim Trzebiatowskim Festiwalu Pieśni Chrześc ijańskiej „Cecyliada”. Na festiwalu tym dzieci i  młodzież w wieku szkolnym z całej Polski mają szansę zaprezentować swoje umiejętności wokalno - instrumentalne. Był to już 11 festiwal, który odbył się w przeddzień święta św. Cecylii - patronki muzyków. To kolejny sukces Con Animy. Przypomnijmy, w maju tego roku zespół został laureatem na 31 Przeglądzie Piosenki Religijnej Vincentiana w Piekarach koło Krakowa. We wrześniu zaproszony został na gościnny występ do Kunowic,  na odpust  ku czci św. Wincentego a'Paulo. Wielkie gratulacje dla zespołu, gratulacje i podziękowania dla p. Anny Spyrki, za przygotowanie młodzieży do występów, podziękowania również dla ks. Dominika Palkija za pomoc przy organizacji   wyjazdu  oraz p. Zyty Wojciechowskiej opiekuna wycieczki.

 


 

Skład zespołu bioącego udział w Cecyliadzie: Patrycja Greczyło - wokal, Weronika Kiniorska - wokal, Aleksandra Bronowicka - wokal, Karolina Klus - wokal, Katarzyna Klus - wokal, Laura Wojciechowska - piano, Wojciech Bobek - drumla,  Wiktoria Wojciechowska - skrzypce, wokal, Julia Janeczek - flet poprzeczny, Kamil Jabłoński - gitara basowa, Karol Napierała - gitara elektryczna,  wokal, Łukasz Łubkowski - gitara elektryczna, Kacper Jabłoński - perkusja. Opiekun zespołu: p. Anna Spyrka

 

 

Sukces Con Animy

Kolejny sukces Con Animy na Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2015   II miejsce dla Con Animy na XI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej...

Jasełka w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu 2015

Jasełka w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu 2015

Jasełka w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu 2015   21 grudnia uczniowie Zespołu Edukacyjnego przedstawili jasełka zatytułowane „Wigilijna ulica”.  Scenariusz przedstawienia...