Liturgia Słowa

Parafia pw. Św. Wojciecha Bp Męczennika w Trzcielu

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

(08-12-2019)

• „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  • Zapraszamy Wszystkich na Msze św. roratnie odprawiane codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1800. Szczególnie zachęcamy dzieci i młodzież. Przychodzimy z lampionami i sercami wypełnionymi dobrymi uczynkami.
  • Pobłogosławione opłatki na stół wigilijny można nabywać w zakrystii i w biurze parafialnym.
  • Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Antoni Kotapka ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy, proboszcz parafii pw. Św. Wawrzyńca w Gozdnicy.
  • Parafialny Zespół Caritas oraz Stowarzyszenie św. Wincentego a Paulo prowadzą kiermasz świąteczny. Do nabycia są: kalendarze, świece adwentowe, stroiki, kartki świąteczne, wyroby wełniane, ozdoby choinkowe. Do puszki można składać ofiary dla potrzebujących i ubogich. W „Biedronce” prowadzimy zbiórkę żywności. Dziękujemy za otwartość serc i dłoni.
  • Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
  • Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego.